INFO / ANMÄLAN / BETALNING / AMORGOS 2024
Boknings- och avbokningsregler
För din egen trygghet läs noga igenom boknings- och avbokningsreglerna innan du går till anmälningsformuläret som du hittar längst ner på sidan.
Kursens pris är 6500sek. Anmälningsavgiften på 2000sek betalas i samband med anmälan för att reservera platsen. Resterande belopp om 4500sek ska vara oss tillhanda på angivet bankgiro eller Swish senast den 6 oktober 2024. Efter den 6 oktober tar vi emot anmälningar i mån av plats.
Din anmälan är bindande och anmälningsavgiften återbetalas ej vid eventuell avbokning.
Efter den 6 oktober betalas kursavgiften i sin helhet dvs. 6500sek
Celestin, Branka Okeijn bankgiro 5494-6843
Swish 123 307 94 72
Kurspriset inkluderar:
Workshop Kosmisk resonans – Aktivera din inre styrka
Yoga, dans, meditationer
Utflykt på ön med bil, bad och besök på heliga platser, hel dag
2 halvdagars vandringar
Kurspriset inkluderar inte:
Resekostnader till och från Amorgos
Boendet
Luncher
Bokning
När din anmälningsavgift kommit oss tillhanda reserveras din kursplats och som en service till dig ser vi till att du blir inbokad på vald rumskategori. Din betalning av anmälningsavgiften är bindande. Du betalar ditt hotellrum på plats i samband med att du checkar ut. Om du önskar förlänga din vistelse tar du kontakt med hotellet direkt. www.amorgos-aegialis.com
Avbokning av kursavgift
Vid sjukdom och mot uppvisande av läkarintyg återbetalas kursavgiften med avdrag för anmälningsavgiften på 2000 SEK, fram till 30 dagar innan utsatt kursdatum. Summan som återbetalas vid eventuell sjukdom och efter uppvisande av läkarintyg är 4500sek eller om bokning skett senast den 30/6, 3850sek. Vi ombesörjer återbetalningen inom 3 helgfria arbetsdagar. Vid avbokning efter 30 dagar innan utsatt kursdatum sker ingen återbetalning av kursavgift.
Avbokning av hotellrum
Som en service till dig meddelar vi hotellet och avbokar ditt rum i samband med din avbokning utan någon kostnad för dig förutsatt att du gör avbokningen av rummet senast fram till 14 dagar innan utsatt kursdatum. Kursdeltagaren uppmanas att kontrollera sin reseförsäkring som bör täcka en sen avbokning. Kursdeltagaren ombesörjer rese-, sjuk- och olycksfallsförsäkring.
ANMÄL DIG HÄR
men läs bokningsreglerna först!
Retreat Amorgos den 7-14 november 2024
BETALA MED BANKGIRO
Vi tar även emot betalning för anmälningsavgiften via bankgiro nummer 5494-6843
Vid betalning via bankgiro, anmäl dig med ett mail till info@branka.se och uppge följande:
Ditt för- och efternamn.
Ditt mobilnummer.
Din fullständiga adress.
Bekräftelse kommer via mejl.
TILLBAKA TILL EVENTSIDAN >>>